Nasza historia

Dbałość o każdy szczegół od lat

Kiedy sięgamy pamięcią do przeszłości, wyraźnie widzimy dwie osoby, dzięki którym nasze życia zostały tak mocno związane z jubilerstwem.

 

Wszystko zaczęło się od dziadka, Zenona Bajerskiego, który w 1946 roku zajął się zegarmistrzostwem. Wówczas mówiono, że w zegarach zaklęta jest dusza i trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Magia zegarmistrzostwa inspirowała naszego dziadka do rozwijania swojej działalności, aż w końcu w 2000 roku dołączył do załogi sklepu jubilersko-zegarmistrzowskiego przy ul. Dworcowej 4. Od tamtej pory to właśnie w tym miejscu przekazywał wiedzę najmłodszemu z rodu — Arkadiuszowi.

1 sierpnia 1993 roku, najbliższa nam osoba, ukochana mama Małgorzata Bajerska, otworzyła swój salon jubilerski po nazwą „Bajer-Pol”. Dzięki niej po dziś dzień możemy być z Wami. Mama była w pełni oddana temu, co robiła. Lubiła piękno i swoje zamiłowanie do estetyki przenosiła na salon jubilerski. Mimo że była zaangażowana w pracę, zawsze miała czas dla rodziny. Była ciepłą i pełną pasji kobietą. Tę pasję przelała na nas.

 

W branży jubilerskiej niebagatelne znaczenie mają wrażliwość na piękno i zmysł estetyczny. To była domena Małgorzaty Bajerskiej. Teraz my kontynuujemy jej dzieło i jesteśmy dumni z tego, że możemy napisać kolejny rozdział tej wyjątkowej historii.

 

W 2012 roku, kiedy zabrakło mamy, salon pod nazwą A&B Arkadiusz Bajerski zaczął prowadzić syn Małgorzaty. Po kilku latach dojrzeliśmy do tego, by czerpiąc z dziedzictwa, które zostawili nam przodkowie, zacząć iść własną drogą. Właśnie na nią wkroczyliśmy!

Poznajcie naszą nową markę Ad’or, którą „całym sercem” Wam przedstawiamy.

 

Doskonale wiemy, że nasi Klienci szukają u nas czegoś więcej niż pięknych błyskotek. Szukają ciepła, zrozumienia, szacunku, ale również nowoczesnego podejścia do biżuterii. Właśnie dlatego postanowiliśmy się zmienić. Specjalnie dla Was.

 

Pragniemy połączyć rodzinną tradycję z nowoczesnością — otwieramy sklep internetowy, umożliwiamy zakupy z dostawą do domu i… zapraszamy do nas. Do naszego wspólnego salonu jubilerskiego. Do Ad’or. To właśnie u nas czekają na Was doświadczeni doradcy gotowi służyć swoją pomocą i sprawić, by zakupy w Ad’or były niezapomnianym doświadczeniem.

Kochamy biżuterię,
ale wierzymy, że to ludzie są najważniejsi.

W Ad’or

Robimy wszystko, aby każda Wasza wizyta w naszym sklepie była niezapomnianym doświadczeniem.

Słuchamy i doradzamy. Budujemy długotrwałe relacje i towarzyszymy w najważniejszych momentach w życiu.

Jesteśmy wierni tradycji, ale zmieniamy się… dla Was. I to właśnie dla Was postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty możliwość zakupów przez Internet.

Mamy nadzieję, że nasza strona Wam się spodoba, a zakupy u nas będą przyjemnością!

strona
1F7A7388
Sklep
Szukaj